Нацбанк Украины ищет страну, где можно надежно спрятать золото и деньги

|
Версия для печатиВерсия для печати

Национальный банк Украины заключил договор с ООО «ЮФ «Спенсер и Кауфман» на услуги по проведению юридической экспертизы законодательства зарубежных стран стоимостью 1,5 млн грн.

Об этом сообщают «Наші гроші» со ссылкой на «Вестник государственных закупок».

Согласно конкурсной документации, Нацбанк нанимает юристов для анализа законодательства Германии, Франции, Голландии, Швейцарии, Австрии, Австралии и Канады на предмет размещения в этих странах золотовалютных резервов НБУ. Ответы на ряд поставленных вопросов Нацбанк ожидает получить в течение 120 дней с момента заключения договора с юридической фирмой «Спенсер и Кауфман».

По состоянию на 1 сентября 2011 года золотовалютные резервы Украины составляли $ 38,19 млрд. По данным Национального Банка Украины официальные резервные активы на 01.11.2011 г. составляли 34,2 млрд дол. США.

В ноябре золотовалютные резервы Нацбанка сократились до $ 32,41 млрд. Т.е. за три месяца (сентябрь- ноябрь) они уменьшились на $ 5,8 млрд.

В 2009 г. международные золотовалютные резервы НБУ составили $ 26,5 млрд., в 2008 г. — $ 31,5 млрд .
Почти все резерва НБУ держит в ценных бумагах, номинированных в иностранной валюте, и в инвалюте на счетах в зарубежных банках. В золоте размещено всего несколько процентов от всей суммы.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]