Назначение Саламатина - не реформы в армии, а очередной дерибан финансов - эксперт

|
Версия для печатиВерсия для печати

В связи с назначением Дмитрия Саламатина на пост министра обороны Украины «следует ожидать увеличения бюджетных расходов на реформирование Вооруженных сил.

В итоге состоится очередной дерибан финансов, а не перевооружение армии ». Такое мнение высказал Николай Сунгуровский, директор военных программ Центра Разумкова в интервью журналу «Країна».

Аналитик считает, что во главе Министерства обороны нужен дальновидный руководитель. «Назначение Саламатина мотивировано задачами „сверху “ и целями » снизу «. Первое — обеспечить избирательную кампанию в парламент. Для этого президент сосредоточивает в своих руках влияние на силовые структуры. Второе — замкнуть на своем окружении все финансовые потоки от экспорта вооружений и выполнения оборонных заказов », - отметил Сунгуровский.

По словам аналитика, во главе оборонного ведомства нужен дальновидный руководитель. «А Саламатин — неплохой кризисный менеджер. То есть человек, разруливает проблемы и создает новые. Президент требует от нового министра реформировать войско, а концепции и стратегии этих преобразований нет. Хотя разработать их — задача президента, а не министра », - подчеркнул эксперт.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]