Не дождались покращення: Около 7 миллионов ​​украинцев живут за чертой бедности

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Около семи миллионов ​​украинцев, что составляет 16,3% от всего населения Украины, в 2012 году жили за чертой бедности. Об этом свидетельствуют данные Государственной службы статистики.

В прошлом году уровень дохода до 480 грн имели 0,3% украинцев, от 480,1 грн до 840 грн - 3,1% и от 840,1 до 1200 грн - 12,9%, отмечает УНН.

Отметим, размер средней за 2012 год минимальной заработной платы составлял 1105 грн. В свою очередь, размер прожиточного минимума для трудоспособных лиц в 2012 году составил 1134 грн.

Напомним, по данным Госстата в июне средняя заработная плата повысиласьпо сравнению с маем на 3,9%, или на 127 гривен до 3 380 гривен в месяц.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]