Нейросеть Facebook и Instagram научилась распознавать мемы

|
Версия для печатиВерсия для печати

Инженеры Facebook и Instagram представили нейросеть Rosetta, способную распознавать картинки с текстами.

В перспективе разработка позволит бороться со спамом, оскорбительным и агрессивным контентом на изображениях.

Нейросеть создана на базе технологии оптического распознавания текста, разработанной Facebook в 2015 году. Принцип работы нейросети заключается в обнаружении прямоугольных зон внутри картинок, где может содержаться текст. Далее Rosetta распознает текст и транскрибирует его.

Rosetta уже может идентифицировать несколько языков, преимущественно латиницу. Помимо стандартных картинок с мемами нейросеть способна покадрово сканировать видеоролики.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]