Неутешительный прогноз от Президента: В 2012 году рост экономики Украины продолжится

|
Версия для печатиВерсия для печати

В 2012 году национальная экономика продолжит свой рост. Об этом заявил Президент Украины Виктор Янукович в Одессе во время общения с ветеранами - выпускниками Военного института (ныне Академии).

Об этом сообщает прес-служба главы государства.

«В следующем году будет продолжаться рост экономики не ниже, чем в этом», – сказал Глава государства.

По словам Президента, на состояние национальной экономики влияет сложная экономическая ситуация в мире. В этой связи он отметил: важно, что Украина стремится стабилизировать национальную экономику без внешних заимствований. «Наращивать долги дальше очень опасно», – подчеркнул Виктор Янукович.

Как упоминалось ранее, рост экономики ощутили на себе только 0,2 % населения Украины.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]