Невакцинованих комунальників та медиків відсторонюватимуть від роботи з 31 січня

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Наказ МОЗ України про відсторонення від роботи нещеплених проти коронавірусу медиків, комунальників та місцевих чиновників набуде чинності 31 січня.

З 31 січня в Україні будуть відсторонювати від роботи невакцинованих працівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств і закладів охорони здоров’я. Про це повідомляє пресслужба міністерства охорони здоров'я у вівторок, 11 січня, зазначає Deutsche Welle.

"Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати", - пояснюють у МОЗ. Втім, ця вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень та медичний висновок на підтвердження цього.

Мета - безпека працівників

Раніше пресслужба МОЗ у коментарі DW роз'яснювала, що основна мета розширення переліку професій - не збільшення темпів щеплень, а робота представників критично важливих для держави галузей у безпечному середовищі. Нині глава відомства Віктор Ляшко наголошує на необхідності розширення обов'язкової вакцинації на більший перелік професій через стрімке поширення омікрон-варіанту коронавірусу. "При зараженні омікроном ризик госпіталізації нижчий на 65 відсотків для пацієнтів, які отримали дві дози вакцини, та на 81 - для тих, хто отримав три дози",- цитує Ляшка пресслужба МОЗ.

 

Це вже друге розширення переліку працівників, яким треба бути вакцинованими від коронавірусу для продовження роботи. Так, з 8 листопада необхідно бути щепленими проти COVID-19 тим, хто працює у закладах освіти, центральних органах влади і місцевих адміністраціях. З 9 грудня ця вимога поширена на робітників стратегічних державних підприємств, установ із надання соціальних послуг та організацій, підпорядкованих центральним органам виконавчої влади. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]