Николаевские коммунисты, вопреки решению суда, требуют референдум о вступлении в ТС. Фото

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вчера, 3 сентября в центре Николаева местные коммунисты провели акцию в поддержку проведения Всеукраинского референдума по вопросу вступления Украины в Таможенный союз.

Как сообщают novosti-n.mk.ua, на митинг собрались около ста человек с партийной символикой и плакатами: «Судьбу страны должен решать народ, а не 300 олигархов Верховной Рады!», «Нет сотрудничеству с МВФ и антинародным реформам!», «Таможенному союзу — ДА!» и подобными другими.

Здесь же была установлена агитпалатка КПУ, в которой раздавали пропагандистскую литературу. Надпись на палатке гласила: «Всеукраинский референдум по народной инициативе. Сентябрь-октябрь — сбор подписей. Проведем референдум!».

В своих выступлениях вожди местных коммунистов акцентировали внимание на том, что все опросы и «референдумы», которые проводились раньше, не подтверждались законами, а этот референдум будет проходить в рамках действующего законодательства.

Напомним, 2 сентября Окружной административный суд Украины запретил коммунистам проводить собрания граждан для начала процесса референдума о вступлении в Таможенный союз.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]