Нищити українське: ДТЕК встановив рекордно високі ціни на електрику на Галичині - "Наші гроші"


У понеділок у Бурштинському енергоострові встановилася найвища ціна на електроенергію з початку квітня - 1677,84 грн, або 60 євро за МВт-годину в період базового навантаження (рівним графіком протягом доби).
Про це пише видання "Наші гроші" з посиланням на дані держпідприємства "Оператор ринку".
Бурштинський енергоострів включає Закарпатську область, більшу частину Івано-Франківської та Львівської областей і синхронізований з європейською енергетичною системою. В Об'єднаній енергосистемі України, яка включає всі інші області України, ціна становила 1104 грн, або 38 євро за МВт-год.
Незважаючи на те, що 20 квітня вихідний день після Великодня і характеризується низьким попитом і споживанням електроенергії, ціни в Україні зараз найвищі в Європі. Для порівняння: тиждень тому в понеділок після католицького Великодня у цілій низці європейських країн були негативні ціни на електроенергію.
Бурштинська ТЕС, яка входить в компанію "ДТЕК Західенерго" Ріната Ахметова, контролює 90% генеруючих потужностей Бурштинського енергоострова.
Висока ціна в Бурштинському енергоострові тримається з 15 квітня, відколи був заблокований імпорт електричної енергії, що створював конкуренцію енергії, виробленої ДТЕК на території БуОС. Тому ціна електроенергії в Бурштинському енергоострові тримається на рівні у 2-5 разів вищому, ніж у сусідніх європейських країнах.
Нагадаємо, що раніше у ДТЕК звинувачували "Наші гроші" у "системному односторонньому трактуванні цифр і фактів" і погрожували подати до суду для захисту ділової репутації.
На цю тему:
- В ЄС рекордний обвал цін на електроенергію, в цей час в Україні вона найдорожча в Європі
- Війна Ахметова (Росії) проти України: ДТЕК перестала платити державі за передачу електроенергії
- Ахметов і ДТЕК шантажують три області відключенням Бурштинської ТЕС через російський імпорт
- Справа "Роттердам+": НАБУ повідомило про підозру двом топ-менеджерам ДТЕК
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У четвер дощитиме тільки на крайньому сході та крайньому заході України
- 19:10
- Авдіївка стала головним полігоном для опрацювання росією нової тактики застосування авіації
- 18:49
- росія хотіла стати партнером Китаю, а стала сировинним придатком - експерт
- 18:22
- Відбудова громад і компенсації після війни: як це працюватиме та чому місцева влада мовчатиме
- 17:15
- Чому Україні варто обмежити використання російського Telegram
- 16:39
- Дефіцит держбюджету рф вже перевищив річний план на трильйон рублів
- 16:05
- Страх, паніка, флешбеки: психологи закликають заборонити феєрверки в Україні
- 15:36
- Російський мільярдер відхрестився від гігантської яхти у Карибському морі
- 15:25
- НАБУ повідомило про підозру 4 посадовцям ДП за заволодіння понад 28 млн грн
- 14:41
- США оцінюють втрати росії у понад 220 тис. осіб пораненими та вбитими
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .