Около 10 миллионов украинцев готовы эмигрировать - СМИ

|
Версия для печатиВерсия для печати

В поисках лучшей доли для себя и своих детей Украину готовы покинуть 20% граждан.

Известный американский неправительственный институт изучения общественного мнения — Фонд Гэллапа — провел очередной опрос на территории 12 бывших советских республик, кроме трех стран Балтии, по эмиграционных настроений граждан, сообщает Радио «Свобода».

Оказывается, что в среднем до 15 процентов взрослого населения здесь имеют четкое желание эмигрировать в поисках лучшей жизни и лучшего будущего для своих детей.

В Украине, согласно данным Фонда Гэллапа, готовы эмигрировать в поисках лучшей жизни более 20 процентов граждан, 13 процентов украинцев готовы сменить страну проживания ради лучшего будущего своих детей.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]