Окупація Вірменії Росією: президент країни подав у відставку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Вірменії Армен Саркісян подав у відставку.

Про це заява на сайті президента Вірменії

"Я довго думав і вирішив піти з посади президента республіки після активної роботи близько чотирьох років.

Це рішення зовсім не емоційне, воно виходить з певної логіки. У президента немає необхідних інструментів для впливу на радикальні процеси внутрішньої та зовнішньої політики у цей непростий для країни та народу час" - сказав він.

За словами Саркісяна, у непростий для держави час, коли потрібна національна єдність, інститут президента не повинен бути об'єктом пліток і теорій змови, відволікаючи увагу громадськості від важливих питань.

Він зазначив, що країна живе в реальності, в якій "президент не може впливати на питання війни чи миру", не може накласти вето на закони, реальності, "в якій світ перебуває в зоні постійної турбулентності, а президент не має конституційного інструменту, щоб допомогти своїй країні".

Саркісян додав, що "глава держави, а іноді й його сім'я стають мішенню різних політичних груп".

"Останніх цікавлять не так досягнення президентського інституту на благо країни, як моє минуле, різні теорії змов та міфи. Ця "турбота" про мене виходить за рамки моралі, зрештою, безпосередньо зачіпаючи моє здоров'я", - йдеться в заяві.

2 березня 2018 року парламент країни обрав Армена Саркісяна четвертим президентом Вірменії.  

Тоді парламент Вірменії вперше обирав главу держави, оскільки країна в 2015 році перейшла до парламентської форми правління.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]