ООН: Україна - в трійці найбільших експортерів бурякового цукру

|
Версия для печатиВерсия для печати

У поточному сезоні Україна збільшила експорт бурякового цукру в 6,6 раза і увійшла до трійки світових експортерів.

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на Продовольчу та сільськогосподарську організацію ООН (Food and Agriculture Organization, FAO).

"Так, нас, можливо, в рейтингу обійде кілька країн, тому що експортні можливості майже вичерпані, але якщо брати цифри по березень включно, то Україна дійсно збільшила експорт в 6,6 разів! Так, ми ввійшли в трійку експортерів переважно бурякового цукру, а в загальному рейтингу попереду нас ще близько семи країн, що виробляють та експортують, переважно тростинний цукор. Тим не менше, це дуже крутий прорив", - зазначив економіст інвестиційного відділу FAO Андрій Ярмак.

Він зазначає, що вже цукрова галузь принесла до бюджету України $350 млн валютних надходжень. За словами Ярмака експорт бурякового цукру має також і проблеми, незважаючи на збільшення обсягів. Так експерт підкреслює, що ціна вітчизняного цукру є однією з найнижчих в світі. З одного боку - це дає українській продукції конкуретні переваги, але з іншого ілюструє той факт, що поки що в Україні не готові додавати цінності товару.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]