Оптимізм українців за рік радикально зменшився (ОПИТУВАННЯ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Третина громадян України вважає, що наступний 2022 рік буде гіршим, ніж 2021-й.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

При цьому 31% опитаних вважають, що 2022 рік буде кращим, ніж попередній. Ще третина думають, що нічого не зміниться.

Як зазначили з цього приводу соціологи, торік очікування були оптимістичніші: тоді 52% чекали, що 2021 рік буде кращим за 2020-й. В цілому молодші опитані (до 40 років) очікують, що прийдешній рік скоріше буде кращим, натомість старші - думають, що нічого не зміниться або буде гірше.

Загалом, як свідчить опитування, 67% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 24% - у правильному. 9% - не визначилися.

Найважливішими проблемами в країні українці назвали корупцію (55%) і війну на сході (51%), а також економічну кризу (32%), некомпетентність влади (31%), епідемію коронавірусу (27%), вплив олігархів на політику (24%) та неякісну медицину (24%).

Опитування проведено 14-16 грудня 2021 року серед 2000 респондентів віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донецької і Луганської областей. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більш як 2,2%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]