От желающих судить не протолкнуться. В Высшие суды Украины - огромный конкурс

|
Версия для печатиВерсия для печати

На сегодняшний день в Высшую квалификационную комиссию судей (ВККС) поступило 144 заявления от судей, желающих перевестись в Высший специализированный суд по рассмотрению гражданских и уголовных дел при наличии 20 вакантных мест, и 30 заявлений - на работу в админсуд Киева, где свободно всего 4 должности судьи.

Такую статистику озвучил Игорь Самсин, председатель ВККС. Его слова цитирует Закон и бизнес.

Игорь Самсин  отметил, что действующие нормативно-правовые акты не дают ответа на вопрос, как решать проблему перевода судьев  при наличии конкурса.

ВККС намерен решить эту проблему путем принятие Положения о порядке перевода судей, для чего сегодня была создана рабочая группа. По словам И. Самсина порядок будет разработан до 11 января 2012 року.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]