ОВК оголосила Вірастюка переможцем в окрузі №87

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Засідання окружної виборчої комісії №87 в Надвірній Івано-Франківської області завершилося оголошенням результатом голосування та затвердженням протоколу. З

гідно з протоколом ОВК, довибори до Верховної Ради виграв кандидат від «Слуги народу» Василь Вірастюк. Олександр Шевченко посів друге, а Руслан Кошулинський - третє місце. Підрахунок голосів завершився близько 7:00  ранку в неділю, 4 квітня.

Фотокопію протоколу ввечері оприлюднила Громадянська мережа «ОПОРА». Згідно з документом, голоси за кандидатів розподілені наступним чином:

 • Василь Вірастюк (Слуга народу) - 15 076 (31,25%);
 • Олександр Шевченко (За майбутнє) - 14 327 (29,69%);
 • Руслан Кошулинський (Свобода) - 13 927 (28,86%);
 • Юрій Голіней (Платформа громад) - 2905 (6,02%);
 • Михайло Ноняк (самовисування) - 1298 (2,69%);
 • Олександр Леонідович Шевченко (самовисування) - 364 (0,75%);
 • Олександр Петрович Шевченко (самовисування) - 135 (0,27%);
 • Сергій Сивачук (самовисування) - 90 (0,18%);
 • Марія Жолоб (самовисування) - 31 (0,06%);
 • Іван Макар (Важливий кожен) - 27 (0,05%);
 • Руслан Дереворіз (самовисування) - 21 (0,04%);
 • Юрій Юрченко (Нова демократія) - 17 (0,03%);
 • Руслан Зозуля (Розвиток і добробут) - 15 (0,03%);
 • Йосип Резеш (КМКС - Партія угорців України) - 10 (0,02%).

За інформацією мережі «ОПОРА», 4 квітня ОВК транспортуватиме виборчу документацію до Києва, де Центральна виборча комісія має встановити результати виборів.

 

28 березня відбулися довибори до Верховної Ради в окрузі №87 в Івано-Франківській області.

Більшість виборців голосування проігнорували: явка склала 35,05%.

За результатами екзитполу групи «Рейтинг», понад 90% виборців округу підтримали Шевченка, Вірастюка та Кошулинського. Розрив між лідерами - мінімальний.

Підрахунок голосів на окрузі тривав вісім днів і супроводжувався спробами зриву виборчого процесу. Склад комісії неодноразово змінювали, а її голова зник у перші дні підрахунку, невідомі кілька разів «мінували» будинок культури, де засідала ОВК.

Кандидати звинувачували один одного в спробі фальсифікувати вибори, 31 березня до Івано-Франківської області прибув десант депутатів «Слуги народу» під керівництвом Миколи Тищенка. Він організував успішну провокацію в ОВК, домігшися того, що кандидата Шевченко вивели з дільниці.

Кошулинський заявив, що вимагатиме перевиборів, а Шевченко вирішив оскаржити в суді результати перерахунку голосів на кількох дільницях.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]