Підприємства Ахметова не допускають Держекоінспекцію на перевірки

|
Версия для печатиВерсия для печати

Підприємства ДТЕК Ріната Ахметова минулоріч десятки разів не допускали Держекоінспекцію на перевірки, водночас окремі показники ТЕС у декілька разів перевищують норму.

Про це голова інспекції Андрій Мальований розповів в інтерв’ю Oilpoint.

Він пояснив, що наразі за законом недопуск інспекції на об’єкт закінчується штрафом у 760 гривень. "Підприємство сплачує його і на цьому закінчується перевірка", – додав Мальований. 

Серед підприємств, які "не хочуть відкриватися" – Дарницька ТЕЦ (яка не пускає перевірки з 2015 року), "ДТЕК Східенерго", "Центренерго". Водночас, за словами очільника екоінспекції, за один день перевірки на  Придніпровській ТЕС (ДТЕК) можна нарахувати до 1 млн гривень збитків:

"Вони не працюють за нормами навіть нашого законодавства. По пилу ліміт становить 80 мг на кубометр, за європейським — 50 мг. У них на одному котлі може доходити до 160-180 мг пилу на метр кубічний", – пояснив він.

Щодо недопусків інспекція також може залучати правоохоронців: наразі відкрито понад 500 кримінальних справ за заявами ДЕІ, а також у всіх випадках пишеться заява до Нацполіції.

Він додав, що у Раді зареєстровано законопроєкт №3091, у якому розмір штрафу за недопуск залежить від чотирьох категорій підприємств за рівнем ризику. Так, за найвищий ступінь ризику вводиться від 1,5 млн гривень штрафу за недопуск. Кілька тисяч гривень — за недопуск на підприємства найнижчого рівня ризику.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]