Підрядник Авакова, якого НАБУ звинувачує у розтраті коштів, отримав ще 36 мільйонів на "Стіну"

|
Версия для печатиВерсия для печати

ТОВ "Будцентр Витязь" залишається генеральним підрядником проєкту "Стіна" на українсько-російському кордоні попри те, що директору та засновнику цієї фірми ще в 2017 році НАБУ висунуло підозру в розтраті майна в особливо великих розмірах і підробці документів. За перше півріччя 2020 року Держприкордонслужбою було сплачено на рахунки "Будцентр Витязь" 36,74 млн грн.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch з посиланням на лист Прикордонної служби, яка підпорядковується міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову.

"Влітку 2019 року НАБУ скерувало до суду обвинувальний акт стосовно восьми осіб, причетних до заволодіння 16,68 млн грн, виділених із держбюджету на інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону, так званого проєкту "Стіна". Серед згаданих осіб є директор та засновник ТОВ "Будцентр Витязь" Агаверді Аділов", - йдеться у повідомленні.

 
 
Раніше у НАБУ повідомляли, що за рік не відбулося навіть підготовче засідання. Вони відкладалися через неявку обвинувачених та захисників.

 

"У лютому 2020 року справу взагалі відправили на новий судовий авторозподіл. Причиною цього стала відсутність у суддів доступу до державної таємниці", - додають у StateWatch.

Зазначається, що інші генпідрядні організації проєкту "Стіна" у першому півріччі цього року отримали наступні суми:

  • ТОВ Корпорація "Укртрансбуд" - 33,38 млн грн;
  • ДП "Дирекція з будівництва та обслуговування прикордонної інфраструктури" - 27,57 млн грн;
  • ТОВ "Будмонтажсервіс І" - 27,39 млн грн;
  • ТОВ "Титан Буд" - 13,29 млн грн.

Нагадаємо: Держприкордонслужба запропонувала уряду виділити додаткові 4,5 млрд грн на будівництво "Стіни" та продовжити строки виконання проекту до 2025 року. Роботи з його реалізації завершено на 40%.

На фото угорі: Розкрадання грошей, виділених на "Стіну", було б неможливим без сприяння з боку міністра МВС Арсена Авакова

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]