Пандемія COVID-19 в Україні йде на спад - прогнози вчених

|
Версия для печатиВерсия для печати

В усіх регіонах України знижується кількість нових хворих з COVID-19, госпіталізацій, летальних випадків та позитивних ПЛР-тестів.

Про це свідчать результати аналізу Національної академії наук України.

Число нових випадків хвороби протягом останнього тижня знизилося на 33,5% після зниження на 31,1% тижнем раніше. Кількість нових позитивних тестів знижується ще стрімкіше – на 39,2% за останній тиждень і на 36,3% – тижнем раніше.

Середня кількість нових хворих з COVID-19 в Україні зменшилася до 1718 людей на день – удвічі за два тижні.

 

Також зменшилося число нових смертей на 37,5%. Середня кількість летальних випадків дорівнює 91 смерті на день у середньому за останній тиждень. 

Навантаження на лікарні суттєво скоротилося на 15% у середньому по країні.

Протягом останнього тижня число нових госпіталізацій зменшилося на 25,4%, тиждень тому – на 23,0%, а два тижні тому – на 20,4%.

 

Водночас зросла кількість дітей з COVID-19 та їхніх госпіталізацій.

 

За прогнозом, у середньому кількість нових випадків COVID-19 становитиме 1465 протягом 9–15 червня та 1013 – протягом 16–22 червня 2021 року.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]