Партія регіонів знаходиться на правильному шляху - Михайло Чечетов

|
Версия для печатиВерсия для печати

За 14 років діяльності на політичному полі України Партія регіонів досягла одну з найважливіших цілей – прихід до влади, і тепер бачить своїм головним завданням виконання програми Президента України Віктора Януковича.

Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав перший заступник голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов.

"Вважаю, що пройдено великий шлях і досягнуто одну з цілей – наша партія стала потужною політичною силою, яка отримала владу в країні. Зараз ми реалізовуємо стратегічне завдання – розвиток держави, згідно з програмою Президента Віктора Януковича. Наша мета зараз полягає в успішній реалізації програми глави держави", - зазначив М.Чечетов.

Парламентарій висловив думку, що Партія регіонів є найпотужнішою політичною силою в Україні, яка випереджає інші партії за масштабами впливу на політичне поле країни. "Це свідчить про те, що наша партія знаходиться на правильному шляху", - додав нардеп.

Нагадаємо, 26 жовтня 1997 року відбувся установчий з’їзд Партії регіонального відродження України, яка згодом була перейменована у Партію регіонів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]