Пекін вводить мита на віскі, тютюн і автопром з США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після того, як США опублікували список з 1.333 найменувань продукції, на які планується ввести мито в 25%, влада КНР опублікували відповідний список.

Як повідомляє newsru.co.il, на відміну від американського списку, китайський список істотно коротше, і включає в себе 106 найменувань товарів, серед яких: віскі, тютюнові вироби, яловичина і продукти з неї, соєві боби, автомобілі, літаки та хімікати.

Посол Китаю у Світовій організації торгівлі заявив, що дії США є грубим порушенням правил міжнародної торгівлі, на яких грунтується СОТ.

Нагадаємо, що напередодні адміністрація президента Дональда Трампа оголосила про намір ввести мито в розмірі 25% на 1.333 найменування товарів, серед яких - промислові верстати, електромобілі, реактивні двигуни, мотоцикли, локомотиви. Обсяг поставок потрапили в список товарів в США оцінюється в 50 мільярдів доларів на рік.

У Білому домі стверджують, що список був складений таким чином, щоб мінімізувати збиток американському споживачеві. Офіційна мета введення мита - компенсування шкоди, що завдається економіці США державною політикою розкрадання інтелектуальної власності, що проводиться Китаєм.

Перед цим США ввели мито на імпорт сталі та алюмінію, а КНР - на імпорт свинини і фруктів.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]