Переселенцы с Донбасса не адаптируются в спокойных регионах, потому что "чисто советские люди", - психолог

|
Версия для печатиВерсия для печати

Переселенцы с Донбасса не адаптируются на новом месте жительства, в спокойных регионах Украины, хотя бы потому, что они представляют собой советских людей, независимо от возраста.

Такое мнение на пресс-конференции  выразил социальный психолог Олег Покальчук, сообщает Главком.

«Почему постсоветские люди, которые переселялись на Запад, пишут оттуда письма о том, как там тяжело живется? Они язык не учат, и в ус не дуют. Та же ситуация сейчас. Чисто советские люди независимо от возраста. Подобное есть во всем мире. Например, возьмите кучу арабов, живущих во Франции», - сказал Покальчук.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]