Після закупівлі гвинтокрилів та катерів (ще немає), Аваков "покупає" пожежні авто

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство внутрішніх справ України, яке раніше замовило у Франції 55 вертольотів (поставлено лише кілька штук б/в) та 20 патрульних катерів (не поставлено жодного), готує ще один великий контракт на купівлю висотних пожежних підйомників.

Відповідний протокол про наміри було підписано у вівторок, 30 березня.

Партнером Державної служби з надзвичайних ситуацій стане компанія Echelles Riffaud. Сума контракту становитиме 300 млн євро (10 млрд гривень), які буде виділено на умовах довгострокового кредитування терміном на 10 років.

"Мова йде про виробництво комплексів з підіймачами до 33 і 42 метрів. Однак, важливим аспектом двосторонньої співпраці лишається умова, коли автомобілі французького виробництва будуть складені на українських заводах. Крім того, наші спеціалісти пройдуть навчання у своїх французьких колег", - заявив міністр Арсен Аваков.

За його словами, зараз в Україні не виробляють таку техніку.

МВС стверджує, що у пожежно-рятувальних підрозділах склалась критична ситуація із сучасними технічними засобами для забезпечення гасіння пожеж та порятунку людей з висотних будівель. Наявна техніка експлуатується вже понад 40 років, і 90% якої вже відпрацювали всі встановлені терміни експлуатації.

Підписаний протокол мають оформити в міжурядову угоду, яку повинні будуть ратифікувати народні депутати. МВС сподівається, що це станеться дуже швидко, і вже у 2022 році Україна отримає нові автомобілі.

Фото: gimaex.eu


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]