Податковий генерал Головач уникнув покарання і лишився з награбованим

|
Версия для печатиВерсия для печати

Очільник податкової міліції з 2010 по 2014 рік Андрій Головач, люстрований після Революції Гідності і арештований у серпні 2016-го, у грудні того ж року уклав таємну угоду з прокурорами, начебто дав цінні свідчення, сплатив (за словами Юрія Луценка) до бюджету 130 млн грн та отримав вирок - 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном строком 1 рік. І вже через рік, на початку 2018-го, погасив судимість - за зразкову поведінку.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів проекту Наші гроші з Денисом Бігусом.

Генеральна прокуратура звинувачувала колишнього головного податкового міліціонера в участі у махінаціях з відшкодуванням ПДВ на суму у 3 мільярди гривень. На деякий час прокурори арештували майно екс-топ-чиновника та його родичів. Статки Головачів виявилися настільки вражаючими, що прокуратура навіть присвятила їм окремий ролик: 5 люксових автівок і мотоцикл, численні будинки під Києвом у закритому коттеджному містечку, ресторани та елітні бутіки в Києві. Усю цю розкіш у 2016-му слідство оцінило в півмільярда гривень.

У серпні 2016-го генпрокурор Юрій Луценко особисто обіцяв на камери ув’язнення і повну конфіскацію майна Андрія Головача. Але цього не сталося. Після засекреченої угоди зі слідством арешт з майна зняли, а сам Головач на свободі. І, як з’ясували журналісти програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”, у нього залишилось навіть більше, ніж показали в ролику прокуратури. Зокрема, частина одного з найпафосніших ТРЦ Києва - “Арени-сіті” - під назвою “Арена Інтертейнмент”.

 

Наприкінці 2018-го журналісти “Наших грошей з Денисом Бігусом” (Bihus.info) протягом місяця регулярно фіксували чорну Ауді А8 Андрія Головача на паркінгу “Арени”. Машина приїжджає до розважального комплексу по 2-3 рази на тиждень, у будні.

У письмовій відповіді програмі син Андрія Головача Олександр, заперечив стосунок його родини до компанії “Арена-капітал” і комплексу “Арена Інтертейнмент”. Утім відповідь Головача-молодшого ніяк не пояснює, чому машина його батька їздить в “Арену”, як на роботу. І чому у водія цієї машине є спеціальна картка у паркінгу розважального комплексу, щось подібне до абонементу на парковку, що доводить: машина екс-податківця їздить в “Арену” постійно.

Окрім “Арени Інтертейнмент”, в родини екс-податківця лишилося 13 будинків під Києвом у елітному котеджному містечку “Сонячна долина”. З них 11 записані на його свата - дніпровського пенсіонера Валентина Шкільова, ще по одному - на дружину та сина. Приблизна вартість цих нерухомих інвестицій - 15 мільйонів доларів. На свата будинки переписали буквально за два місяці до арешту Головача, причому тоді їх було більше, частину вже продали.

Сервісна компанія, яка обслуговує це містечко, теж записана на свата (він має 85%). У сина Головача залишились досить відомі столичні ресторани - “Водка Гриль” і “Тієсто Гриль”. А на самому екс-правоохоронцю з дружиною - 2 квартири у новобудовах в центрі Києва.

Нагадаємо, за словами генпрокурора, свобода коштувала Андрію Головачу 130 млн грн. Це вартість лише кількох будинків, які переписали на його свата напередодні арешту колишнього топ-податківця. 


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]