Полторак на засіданні уряду скаржився на брак коштів на оборону, Гройсман відповів демагогією

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час засідання уряду міністр оборони Степан Полторак заявив, що коштів, виділених на безпеку і оборону у держбюджеті на 2019 рік, недостатньо.

Про це Полторак також написав 14 листопада у Facebook.

За його словами, фінансовий ресурс, який передбачений на закупівлі, не дає можливості забезпечити фронтовиків необхідною технікою.

Також він заявив про проблеми обладнання баз, арсеналів і складів.

«Більшість баз і арсеналів, де сталися надзвичайні події, підпадали під скорочення...той ресурс, який ми отримуємо для обладнання баз та арсеналів — недостатній», — написав міністр.

«Ми отримуємо тільки другий рік поспіль по 500 мільйонів гривень. Нам цих коштів не вистачить навіть для того, щоб добудувати 15 сховищ, які ми розпочали в цьому році», — додав Полторак.

Міністр пояснив, що через відсутність модернізації на арсеналах, Україна отримує чергові надзвичайні події.

Полторак заявив, що піднімав питання про фінансування на засіданні РНБО. Він додав, що за законом «Про національну безпеку» на безпеку та оборону ми маємо виділяти не менше ніж 5 %. І не менше 3% на сектор оборони.

«При такому фінансуванні, ми можемо реформуватися, але будуть значні проблеми з забезпеченням армії та обороноздатності країни», — написав він.

Міністр піднімав питання про недостатнє фінансування на засіданні Кабміну.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман з ним погодився, проте зазначив, що існує велика проблема в цільовому використанні коштів.

«Я вважаю, що питання не тільки у фінансуванні, а й в ефективності використання бюджетних коштів в оборонній сфері. Це також питання, на яке потрібно буде дати відповідь. Якщо ви (Полоторак — УП) внесете пропозицію, я доручу Держаудитслужбі перевірити, де є ефективність, а де є неефективність використання коштів», — сказав Гройсман.

За його словами, фактично ще один оборонний бюджет Україна витрачає лише на обслуговування сектору оборони.

Гройсман запропонував Полтораку внести пропозиції комплексного аудиту не тільки Міноборони, а й усіх видатків пов’язаних з обороною та безпекою країни.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]