Порошенко задекларировал за минувший год 368,9 млн грн дохода

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Украины Петр Порошенко за 2014 г. задекларировал 368,9 млн грн дохода.

Об этом сообщает пресс-служба главы государства.

Согласно обнародованной декларации президента, общая сумма совокупного дохода Порошенко за 2014 год составила 368 943 679 гривен, а членов семьи - 36 000 грн. 345 670 008 гривен составляют дивиденды и проценты, 11 253 718 гривен - доход от отчуждения ценных бумаг и корпоративных прав, 961 780 - от продажи имущества.

Решение о начислении и выплате дивидендов Петру Порошенко было принято компанией по управлению активами инвестиционного фонда еще в начале 2014 года, до его участия в президентских выборах. Дивиденды вычислены по результатам деятельности инвестфонда в 2013 г. и в предыдущие годы.

С дивидендов, процентов по банковским вкладам и иных доходов Петр Порошенко оплатил все предусмотренные законодательством виды налогов по ставкам, действующим на 2014 год, согласно Налоговому кодексу. Общая сумма перечисленных в бюджет налогов составляет 17 941 932 гривен.

Заработная плата Петра Порошенко, которая в 2014 году начислялась ему сначала как народному депутату, а потом как Президенту, как и в предыдущие годы, полностью передается на благотворительные цели.

Общая сумма благотворительных пожертвований, предоставленных в прошлом году при содействии Петра Порошенко, составила 123 166 037 гривен.

Порошенко за свой счет финансирует отдельные расходы, связанные с реализацией президентских полномочий. В частности, речь идет о расходах на топливо для перелетов во время визита в отдаленные от Украины страны, как Сингапур и Австралию.

Кроме того, из собственных доходов, полученных в 2014 году, Порошенко самостоятельно профинансировал свою избирательную кампанию как кандидата в Президенты.

Как отмечается, в декларации о доходах Порошенко за 2014 год отражено все имеющееся движимое и недвижимое имущество. Новых объектов прав собственности или увеличения прав собственности на земельные участки, дома, квартиры, транспортные средства и тому подобное, в течение отчетного года не приобретено.

Сумма средств на счетах в банках и других финансовых учреждениях на конец 2014 года составила 451 925 060 гривен.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

17:09
Олександр Аронець: прецедент Жумаділова та Тишлека - повзуча легалізація російського громадянства під час війни?
16:34
Звільнили всіх керівників лісгоспів Рівненщини
15:40
ЄС все ще очікує виконання умов щодо САП і змін у доборі суддів для виділення макрофінансової допомоги Україні в грудні
14:05
Всі роботодавці України мають надати списки військовозобов'язаних до ТЦК до 1 грудня: для чого це необхідно
13:04
МЗС: Україна отримала 300 тисяч з обіцяного ЄС мільйона снарядів
12:01
"Все для фронту!": правління державного Ощадбанку отримало зарплати від 449 тис. до 1,1 млн гривень у жовтні
10:50
На Тернопільщині освячено храм, який колишній політв’язень відновив за пенсію
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 29 листопада
20:00
У середу в Україні знов дощитиме на півдні та сніжитиме на півночі
20:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 листопада

Підписка на канал

Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.

 

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]