После неудачного захвата "Черкасс" русские оккупанты приказали "Кировограду" повторить штурм

|
Версия для печатиВерсия для печати

Попытки российских военных захватить тральщик «Черкассы» не увенчались успехом. Когда попытка захвата провалилась, русские командиры дали приказ кораблю «Кировоград» , захваченному несколько дней назад , идти на захват «Черкасс».

Об этом сообщает Украинская правда со ссылкой на старшего минера артиллерийской минно — торпедной боевой части старшего матроса корабля Черкасс Александра Бутника.

Утром российские военные при помощи скоростных катеров пытались подойти к кораблю и высадиться на него. «Черкассы», маневрируя не дали им этого сделать.

По его словам, украинские военные также бросали в воду взрывные пакеты, чтобы помешать катерам приблизиться.

Когда попытка захвата провалилась, русские командиры дали приказ кораблю «Кировоград», который был захвачен несколько дней назад, идти на захват «Черкасс».

Также Бутник сообщил, что в понедельник был захвачен украинский корабль «Геническ».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]