Повернення Ліги чемпіонів: "Динамо" Київ - "Бенфіка" 0:0 та гол який був відмінений

|

Повернення Ліги чемпіонів вийшло захоплюючим. "Янг Бойз" приголомшив "Манчестер Юнайтед", "Баварія" розгромила на виїзді "Барселону", а "Динамо" ледь не переграло  "Бенфіку".

Сай UEFA.com розповідає про стартові матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Група E

"Барселона" - "Баварія" 0: 3

"Баварія" довела, що в цьому сезоні вона знову буде грізною силою. Команда Юліана Нагельсманна здобула впевнену перемогу на "Камп Ноу" завдяки голу Томасу Мюллера (33), забитому після рикошету, і дублю Роберта Левандовскі, який двічі вдало зіграв на добиванні після влучень в штангу.

Факт : У Левандовскі 17 перемог в Лізі чемпіонів поспіль і 22 голи в цих матчах.

"Динамо" Київ - "Бенфіка" 0: 0

Гостям довелося задовольнятися нульовою нічиєю, хоча вони і домінували більшу частину матчу. Воротар динамівців Денис Бойко впорався з небезпечними ударами Романа Яремчука, Алекса Грімальдо і Рафи Сілви, а в кінцівці вже ледь не відзначилися господарі - на 93-й хвилині ударом з льоту м'яч в ворота відправив Микола Шапаренко, проте гол був відмінений через офсайд.

Факт : "Бенфіка" не забила вперше за 10 матчів групового етапу.

29.09 : "Бенфіка" - "Барселона" , "Баварія" - "Динамо" Київ

Група F

"Янг Бойз" - "МЮ" 2:1

Джордан Сібачо на 95-й хвилині скористався пасом назад у виконанні Джессі Лінгард і приніс швейцарській команді перемогу в драматичному матчі. Підопічні Оле-Гуннара Сульшера вийшли вперед на початку зустрічі після гола Кріштіану Роналду, але на 38-й хвилині у гостей був вилучений Арон Уан-Біссака. Мумі Нгамале відновив рівновагу, а в кінцівці трапився гол Сібачо.

Факт : Роналду повторив рекорд Ікера Касільяса за кількістю матчів у Лізі чемпіонів (177).

"Вільяреал" - "Аталанта" 2:2

Приголомшливий сейв воротаря "Аталанти" Хуана Муссо позбавив "Вільяреал" перемоги. Гості відмінно почали зустріч і відкрили рахунок завдяки голу Ремо Фройлера, однак Ману Трігерос забив м'яч у відповідь. Вийшовши на заміну Арно Груневелд повторно вивів "Аталанту" вперед, на що "Вільяреал" відповів голом Робіна Гозенса. Пізніше у "Вільяреала" був вилучений Франсіс Коклен, а в кінцівці Муссо парирував небезпечний удар Жерара Морено, якому він не дав відзначитися і в першому таймі.

Факт : У "Вільяреала" всього одна перемога в 14 останніх матчах Ліги чемпіонів.

29/09 : "Аталанта" - "Янг Бойз" , "МЮ" - "Вільяреал"

Група G

"Севілья" - "Зальцбург" 1:1

Перший тайм вийшов незабутнім. Гості за свою наполегливу гру були винагородженні трьома пенальті, причому всі заробив Карім Адейемі. Перший він спробував реалізувати сам, але пробив повз, після чого з 11-метрового відзначився Лука Сучіч. Він же взявся пробити третій пенальті, але потрапив в штангу. "Севілья" відігралася за три хвилини до перерви - знову був призначений пенальті, який реалізував Іван Ракітіч. У господарів на початку другого тайму червону картку отримав Юссеф Ен-Несірі, однак на результат на табло це не вплинуло.

Факт : Це перший матч в історії Ліги чемпіонів, в якому було призначено чотири пенальті.

"Лілль" - "Вольфсбург" 0: 0

Напружений матч завершився закономірною нічиєю. Бурак Їлмаз і Джонатан Девід не зуміли переграти кіпера гостей Куна Кастеелса, який не раз рятував "Вольфсбург" і після видалення Джона Брукса на 63-й хвилині.

Факт : "Лілль" не перемагає в групових етапах Ліги чемпіонів з листопада 2012 року.

29/09 : "Вольфсбург" - "Севілья" , "Зальцбург" - "Лілль"

Group H

"Челсі" - "Зеніт" 1: 0

Ромелу Лукаку вперше забив за "Челсі" в Лізі чемпіонів і приніс лондонцям перемогу в стартовому турі. М'яч у ворота "Зеніта" бельгійський нападник відправив ударом з "другого поверху" після подачі Сесара Аспілікети в середині другого тайму.

Факт : Лукаку з трьома м'ячами став найкращим бомбардиром "Челсі" на "Стемфорд Брідж" при Томас Тухель.

"Мальме" - "Ювентус" 0: 3

Алекс Сандро відкрив рахунок в середині першого тайму, а потім гості забили два м'ячі за дві хвилини перед самою перервою. Пауло Диба реалізував пенальті, а, ледь гра відновилася з центру поля, Альваро Мората довів справу до розгрому.

Факт : "Мальме» не переміг вперше за п'ять домашніх єврокубкових матчів цього сезону.

29/09 : "Зеніт" - "Мальме" , "Ювентус" - "Челсі"

«Аргумент»

Новини

12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч