Прокурор отримав у подарунок віп-квартиру за смішеу суму, але йому нічого за це не буде

|
Версия для печатиВерсия для печати

Шевченківський суд Києва не став карати прокурора Євгена Одобеска за порушення вимог фінансового контролю.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову від 3 грудня 2020.

Одобеско є прокурором Київської місцевої прокуратури № 10 Шевченківського району. 12 грудня 2018 року він отримав у подарунок трикімнатну квартиру вартістю 980 тисяч гривень. Це помешкання площею 109 кв.м. по вулиці Михайла Драгомирова,20 – «ЖК Новопечерські Липки».

https://sudreporter.org/wp-content/uploads/2021/04/odobesko-1-300x247.png 300w, https://sudreporter.org/wp-content/uploads/2021/04/odobesko-1-768x633.png 768w" sizes="(max-width: 870px) 100vw, 870px" width="600" height="495" alt="" />

Прокурор не повідомив у НАЗК про суттєві зміни у майновому стані, не подав до реєстру відповідну декларацію.

У суді Одобеско свою провину не визнав та передав письмові пояснення, переконуючи закрити провадження у даній справі у зв’язку із відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення. Також Одобеско просив врахувати рішення Конституційного суду від 27 жовтня 2020, яким визнана неконституційною частина 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції», що зобов’язувала чиновників у випадку отримання доходу в понад 50 прожиткових мінімумів у 10-денний строк повідомити про це НАЗК.

Суд закрив справу проти прокурора у зв’язку із фактичним скасуванням акту, який встановлює адміністративну відповідальність.

Прокурор вказує квартиру у своїх річних деклараціях. Дарувальник квартири невідомий. Значних заощаджень прокурор офіційно не має. Але йому також належать ще три квартири – одна в Києві на 41 к.м. і дві в Одесі – 112 і 74 кв.м.

 

Раніше Одобеско працював у Військовій прокуратурі Центрального регіону.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]