Путин потребовал у Януковича назначить Медведчука вице-премьером, - СМИ


Кремль потребовал от Януковича отдать гуманитарный блок в правительстве куму президента Путина Виктору Медведчуку.
Об этом сообщает Espreso.tv со ссылкой на свой источник в Партии регионов.
По словам источника, россияне требуют от Януковича усиления их квоты в украинском правительстве. В частности Кремль хочет, чтобы гуманитарное направление в Кабмине вместо представителя так называемой группы газовиков Константина Грищенко курировал на этом посту Медведчук.
Косвенным свидетельством усиления влияния Медведчука во властных кругах источник назвал активизацию в информационном пространстве людей экс-руководителя АП Леонида Кучмы - губернатора Харьковщины Михаила Добкина, а также регионалов Олега Царева и Вадима Колесниченко.
В тему:
- Кум Путина считает, что украинцы всегда будут холопами России?
- Медведчук на чемпионате по самбо доложил куму Путину о ситуации в Украине
- К провокациям возле администрации президента 1 декабря причастны Клюев и Медведчук, - оппозиция
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Новини
- 20:00
- У п'ятницю в Україні триватимуть снігопади і температурні "гойдалки"
- 19:29
- Справу агента ФСБ Андрія Деркача скерували до суду
- 18:13
- Прокурори у «справах Майдану»: Янукович дав вказівку Захарченку стріляти по мітингувальниках близько 7-ї ранку 20 лютого
- 17:21
- Зеленський з червня не знижує призовний вік, бо очікує на чіткіший план від військових - Bloomberg
- 17:15
- Країни ЄС узгодили фінансову допомогу Україні на €50 млрд
- 16:12
- Чому справа Князєва може розвалитись і кого виведуть з-під удару
- 14:54
- Юрій Касьянов: План простий
- 13:34
- Із державних будівель виселяють російську агентуру - "Почаївське духовне училище" упц мп
- 11:24
- СБУ підірвала Північномуйський тунель на БАМі в росії
- 09:47
- СБУ обшукує Почаївську лавру (ОНОВЛЕНО)
Підписка на канал
Через те, що Facebook видалив сторінку видання «Аргумент» з 15 тис підписників за публікацію фото знищених окупантів на початку війни, ми вимушені створити канал у Телеграм, де окрім публікацій з сайту будуть додаткові інформаційні повідомлення. Всі бажаючі можуть підписатись натиснувши кнопку нижче.
—
Важливо
ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ
Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .