Рада доручила розслідування щодо розкрадань оборонки вже існуючій бездієвій ТСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховна Рада розширила коло питань, якими займається тимчасова слідча комісія за фактами розкрадань у Збройних силах, доручивши їй вивчити інформацію ЗМІ про зловживання в "Укроборонпромі" при закупівлі комплектуючих.

Рішення підтримали 229 народних депутатів на пленарному засіданні в четвер, передає "Інтерфакс-Україна".

Постанову №10104 ініціювали глави фракцій "Блок Петра Порошенко" і "Народний фронт" Артур Герасимов і Максим Бурбак.

Нардепи уповноважили ТСК, яка вивчає факти розкрадань з 2004 по 2017 рік, провести розслідування за матеріалами, які були оприлюднені в ЗМІ щодо закупівлі запчастин, комплектуючих і устаткування для підприємств ДК "Укроборонпром".

Повноваження комісії також будуть поширюватися на правопорушення в оборонній сфері протягом 2018-2019 років.

Крім того, Рада доручила комісії провести публічне засідання спільно з представниками Генеральної прокуратури, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро, Міністерства оборони, ДК "Укроборонпром", щоб розслідувати оприлюднені в ЗМІ факти зловживання в оборонній сфері.

На фото: Друг Порошенко Гладковский (Свинарчук) получил от госбанка больше миллиарда под 0,1% годовых

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

22:15
Поки корумпована влада зривала конкурс на очільника БЕБ, ворог окупував Лобкове та Піддубне
22:07
Влада зірвала конкурс на очільника БЕБ, щоб не призначати переможця - кандидата від НАБУ: Зеленський і Ко бояться викриття власних кримінальних схем
20:00
Прогноз погоди в Україні на 8 – 13 липня 2025 року
19:58
Олег Пастернак про сімейний бізнес Сеяра Куршутова: "Пора цей приховано-російський бізнес-вулик розворушити"
19:03
Ярослав Романчук: Пограбування Держави. Хіба така Україна нам потрібна?
18:05
Касьянов: Дурість і безкарність нас вбивають
17:04
Експосадовець МОУ Лієв нарешті отримав підозру. Але хто всі ці роки гальмував "слідство"?
16:42
Вибухи на Житомирщині: отримали підозру 5 осіб, які налагодили незаконне виготовлення вибухових речовин у промислових масштабах. Про покупців поліція чомусь мовчить
16:37
Перша справа керівника АМКУ Кириленка про незаконне збагачення скерована до суду - НАБУ
16:07
Юрій Гудименко - покидьку Арахамії: "Давиде, слідкуйте за язиком!"

Підписка на канал

Новини партнерів

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]