Рада національної безпеки та оборони запроваджує санкції проти "ворів у законі"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Сьогодні на засідання РНБО, за поданням Кабінету Міністрів було прийнято рішення про введення санкцій відносно лідерів організованих злочинних угруповань -  так званих «злодіїв в законі».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

Згідно сьогоднішнього рішення РНБО -  557  «злодіям в законі» та 111  кримінальним авторитетам які є іноземними громадянами буде заборонено в’їзд в Україну та зупинено оформлення  будь яких дозвільних  документів на право перебування в країні. 

Кримінальні авторитети та злодії в законі – іноземні громадяни які зараз ще залишились на території України будуть примусово видворені за межі країни в найкоротші обумовлені Законом терміни. 

Також будуть  заморожені їх активи та заборонена будь-яка економічна діяльність на території нашої країни. 

Кримінальні авторитети та злодії в законі які є громадянами України будуть притягатись до відповідальності згідно кримінально-процесуального законодавства. 

Це рішення РНБО є продовженням виваженої та продуманої  державної політики Президента, Кабінета Міністрів та Парламенту, а також відображенням волі українського народу на безпечне життя без панування організованої злочинності. 

Рішення РНБО також суттєво вплине на зниження рівня злочинності в багатьох сферах життя суспільства, зробить країну більш безпечною та стабільною. 

Ще одним важливим кроком у боротьбі з залишками організованої злочинності стане створення разом з Міністерством юстиції єдиної пенітенціарної установи, де будуть утримуватись ті злодії в законі та кримінальні авторитети, які вже засуджені судом. 

Там де для них буде виключена будь-яка  можливість порушення режиму виконання покарань.  


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]