Радник Байдена роз'яснив ситуацію з заморожуванням військової допомоги Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван підтвердив, що Білий дім заморозив військову допомогу Україні обсягом 100 млн доларів.

Підкресливши, що йдеться про додатковий пакет у зв'язку з посиленням російської загрози. Суперечливі повідомлення Салліван пояснив плутаниною зі звітністю про військову допомогу Україні, повідомляє The Washington Post.

«США виділили Україні військову допомогу на 275 млн доларів і пообіцяли виділити ще 100 млн, якщо Росія продовжити посилювати загрозу, нарощуючи війська вздовж українського кордону. З урахуванням ослаблення загрози, США заморозили ці додаткові 100 млн», - пояснив Салліван.

 

Радник президента запевнив, що США готові додатково допомогти Україні, якщо Росія знову вдасться до агресивних дій, зазначає ZN.ua.

 

18 червня американське видання Politico повідомило, що адміністрація Байдена  вирішила заморозити виділення Україні військову допомогу обсягом 100 млн доларів. Пакет включав, у тому числі поставки летальних озброєнь.

У Білому домі пояснили, що заморожування не поширюється на другий пакет обсягом 150 млн доларів у рамках Ініціативи допомоги для безпеки України, затвердженої Пентагоном 11 червня. У нього входять навчання українських військових, консультаційна підтримка та озброєння, зокрема, протиартилерійською радари і засоби для боротьби з безпілотними літальними апаратами.

Усього з 2014-го року США виділили на підтримку сектора безпеки і оборони України понад 2,5 мільярда доларів.

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]