Радуцький: Рада має лише пів року на ухвалення “медичних” законів, реформа має багато позитиву

|
Версия для печатиВерсия для печати

На прийняття законів та законопроектів щодо трансформації у медичній галузі у новообраних народних депутатів Верховної Ради є не більше 6 місяців.

Про це під час пресконференції заявив новообраний народний депутат, член партії “Слуга народу”, почесний президент клініки “Борис” Михайло Радуцький.

“До Верховної Ради буде внесено близько 65 законів та законопроєктів, що стосуються трансформації системи охорони здоров'я. На їх прийняття у нас є не більше шести місяців. Ми розуміємо, що після шести місяців нічого вже не зможемо зробити... почнеться “вентилятор”. У будь-якої новообраної влади є часу не більше, ніж півроку, щоб зробити ключові речі. Усе інше будемо доробляти”, - сказав Радуцький.

Михайло Радуцький також заявив, що ряд змін у рамках медичної реформи є позитивними, відтак їх не скасовуватимуть.

“У системі охорони здоров'я зроблено дуже багато корисних речей. Перші кроки щодо трансформації системи зроблено ще 5 років тому, за Квіташвілі. Те, що є у реформі позитивного, - на 100% залишиться, зокрема, зміни на первинці. Це є позитивом. Без реформ на первинці не може бути страхової медицини”, - сказав Радуцький.

Водночас, за його словами, буде проведено аудит системи охорони здоров'я.

“У нас є запитання. Не до мети медичної реформи, а до організації. Наприклад, щодо формування тарифів. Ми не можемо зрозуміти, чому УЗД коштує 84 гривні, а не 25 чи 250... Це вимагає аналізу, і на це у нас є 2-3 місяці”, - зазначив Радуцький.

“Ані Президент, ані партія (“Слуга народу” - ред.) не збираються знімати історію позитиву. Якщо є якийсь негатив чи системні помилки, ми будемо їх виправляти, але кроків назад або крок вперед - два назад, такого не буде”, - сказав Радуцький.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]