Растет число сторонников смертной казни в Украине

|
Версия для печатиВерсия для печати

За последние два года количество сторонников смертной казни в Украине увеличилось примерно на 5%. За восстановление смертной казни в случае совершения тяжких преступлений против личности выступают 38,4%.

Таковы результаты телефонного опроса, проведенного Институтом Горшенина.

14,3% респондентов считают допустимым казнить чиновников за взятки в особо крупных размерах, 25,7% — в случае изнасилований несовершеннолетних, а 14,9% — за смертную казнь производителей наркотиков и наркодилеров. Применять смертную казнь за теракт предлагают лишь 6,7%. За хищение государственного имущества в особо крупных размерах — 5,6%, руководство в подготовке военного переворота — 4,2%, покушение на жизнь главы государства — 3,8% и государственную измену — 3,2% опрошенных.

Ни при каких условиях нельзя возвращаться к применению смертной казни в Украине - считают 30,8% опрошенных.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]