Регионалы ликуют: они развели всех, как котят

|
Версия для печатиВерсия для печати

 

Об этом пишет «Украинская правда.

После принятия закона во вторм чтении (он практически остался в редакции первого чтения), одиозный регионал Михаил Чечетов заявил:

«Оцените красоту игры. Мы их развели, как котят. Я не знаю, что они будут делать на выборах».

Автор документа, регионал Вадим Колесниченко также выразил удовлетворение голосованием.

«Ми не дали пресссе раскачать эту лодку вопросами будет законопроект или нет. Ви хотели мордобоя? Ми этого не допустили», — сказал он.

На замечание, что они «кинули» народ Украини, Колесниченко ответил: «Вы — не народ Украины».

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]