Регионал Сухой в ВР манипулирует рукой под животом регионала Березкина. Видео

|
Версия для печатиВерсия для печати
В желании незаместно проголосовать за отсутствующих коллег нардепы Партии регионов  постоянно придумывают новые, подчас весьма комичные способы.
 
Так, 18 апреля журналисты зафиксировали скрытое «пианино» в исполнении нардепов от Партии регионов Ярослава Сухого и Станислава Березкина.
 
Березкин прикрывал Сухого, навалившись на стойку, на которой закреплена система голосования. В это время Сухой под животом коллеги нажимал кнопку на соседнем пульте, а Березкин нардеп нажимал кнопку на пульте слева от себя.
 
  
Как сообщал Аргумент, на предыдущих заседаниях депутаты регионалы и коммунисты неоднократно были замечены в «кнопкодавстве» - голосовании за нескольких человек одновременно.
 

В тему: 

 По материалам: Комментарии


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]