Російські правозахисники закривають проєкт Gulagu.net у РФ і виїжджають до Європи

|
Версия для печатиВерсия для печати

Російський правозахисний проєкт Gulagu.net зупинив діяльність у РФ через побоювання за безпеку своїх співробітників.

Про це заявив на сайті проєкту його засновник Володимир Осечкін.

«Сьогодні ми приймаємо важке і складне для нас рішення зупинити роботу в Росії і припинити діяльність Ради координаторів Gulagu.net, яка ефективно і відкрито діяла протягом більш як 9 років... Коли ми бачимо масштаби сваволі і де-факто "державного тероризму", немає жодних ілюзій, і ми просто не маємо права продовжувати працювати у звичному форматі та ризикувати життям наших колег у Росії», - пише Осечкін.

За його словами, «спецоперація КДБ, СЗР і ФСБ стосовно Романа Протасевича... свідчить про те, що Лукашенко і Путін тепер уже навіть не приховують нічого і готові діяти відкрито з метою організації розправи з неугодними».

«Ми повністю переносимо всю роботу з відеоархівом, з документами і зверненнями на територію Європи, у віддалені від кордонів з Росією місця більш як на 3 000 км. Ми переглянули Протокол безпеки і вживаємо посилених заходів для захисту наших координаторів, які продовжать проводити незалежні розслідування за фактами катувань та корупції за межами досяжності для оперативників ФСБ, ФСВП, МВС і КДБ», - наголошує засновник Gulagu.net.

Сайт і ютуб-канал Gulagu.net, а також гаряча лінія й інтернет-приймальня проєкту продовжать колишню роботу.

Проєкт Gulagu.net, що займається захистом прав ув'язнених і збором даних про незаконні дії співробітників ФСВП, був заснований правозахисником Володимиром Осечкіним у 2011 році. Організація не раз розповідала про тортури в російських колоніях. Сам Осечкін залишив Росію ще у 2015 році. У Москві його заочно заарештували у справі про шахрайство.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]