Російська агентура у Раді має намір узаконити "злив" справ НАБУ через Печерський суд

|
Версия для печатиВерсия для печати

Громадська організація "Центр протидії корупції" заявляє, що правоохоронний комітет Верховної Ради рекомендував до прийняття в першому читанні законопроєкт, який фактично дозволить фігурантам справ НАБУ оскаржувати рішення у справах топкорупції у Печерському суді, а не Вищому антикорупційному суді.

Про це повідомляє ЦПК: "Законопроєктом пропонується уточнити, що рішення у кримінальних провадженнях в тому числі можуть бути оскаржені за місцезнаходженням органу прокуратури. Оскільки Спеціалізована антикорупційна прокуратура є підрозділом Генеральної прокуратури це означає, що на практиці рішення прокурорів САП та Генерального прокурора у справах НАБУ можна буде оскаржувати до Печерського суду міста Києва, бо саме в Печерському районі розташований Офіс Генпрокурора".

В ЦПК вважають, що цей законопроєкт дозволить фігурантам розслідувань НАБУ законно обходити Антикорупційний суд. Також фігуранти справ НАБУ зможуть скеровувати клопотання у цих справах саме до Генерального прокурора, аби в подальшому звертатися саме до Печерського суду, а не Антикорупційного.

Це може стосуватися, наприклад, зміни підслідності (щоб забрати справу у НАБУ).

Законопроєкт 4186 поданий народним депутатом від "Опозиційної платформи — за життя" Григорієм Мамкою (НА ФТО).

Нагадаємо: ЦПК вказують, що, зокрема, у справі заступника глави Офіса президента Олега Татарова Печерський суд відіграв одну із ключових ролей, оскільки він ухвалив передати справу з Національного антикорупційного бюро до Державного бюро розслідувань.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]