Російська бидлодипломатія: військовий аташе тикав "факі" людям які обурились його поведінкою

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Наприкінці березня у столиці Латвії Ризі у дворі одного з приватних будинків відбулася вечірка з явним порушенням правил епідемічної безпеки. У ній брало участь близько 10 осіб, які згодом роз'їхалися на машинах з дипломатичними номерами.

Як пише латвійське видання Delfi, господарем вечірки виявився військовий аташе РФ в Латвії Руслан Ушаков, зазначає LB.ua.

Незадоволені гучною музикою сусіди викликали поліцію, проте після короткої розмови з Ушаковим правоохоронці поїхали, не вживши жодних заходів. Сам військовий аташе після цього почав показувати сусідам непристойні жести, що вони сфотографували.

Представник муніципальної поліції Риги Ласма Грейдане підтвердила, що 27 березня надійшли відразу два виклики про незаконні збори і можливе порушення обмежень щодо COVID-19. На перший виклик першою приїхала Держполіція, а на другий, приблизно за годину - поліція самоврядування. Як пояснила Грейдане, "в межах своїх повноважень, оглянувши двір приватного будинку, поліція порушень не виявила".

"Поліція відреагувала, і на вказану адресу виїхав патрульний екіпаж. Однак інформація не підтвердилася - після прибуття поліцейських у дворі були лише мешканці одного домогосподарства", - вказала представник Держполіції Анце Розіте.

Фото: delfi.lv

Однак свідки вказують, що поліція не заходила в будинок, де сховалися гості. Після закінчення вечірки вони роз'їхалися на автомобілях з дипломатичними номерами.

Реагуючи на публічно висловлену інформацію про те, що сталося 27 березня порушення заходів щодо обмеження поширення Covid-19, 13 квітня Міністерство закордонних справ Латвії висловило протест тимчасовому повіреному посольства Росії в Латвії Вадиму Васильєву, який після від'їзду посла Росії виконує обов'язки керівника дипломатичного представництва.

"Віденська конвенція надає певні привілеї, проте будь-якому представникові дипломатичної служби слід поводитися шанобливо і дотримуватися правових норм приймаючої сторони, а також відповідним чином ставитися до представників правоохоронних установ, які виконують професійні обов'язки", - вказало Міністерство закордонних справ.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]