Російська мова є інструментом номер один Кремля, на який він може покластися в Україні

|
Версия для печатиВерсия для печати

28 листопада в Празі презентували нове дослідження провідних аналітиків країн Вишеградської четвірки щодо захисту проти гібридних загроз Росії, яке має на меті пролити світло на різноманітність інструментів Кремля для поширення впливу в центральній та східній Європі. Очевидним є те, що для Росії російська мова є інструментом номер один, на який вона може покластися в Україні

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода розповів один із спікерів, директор Центру євроатлантичної інтеграції та демократії Даніел Барта. Він переконаний, що основним інструментом «м’якої сили» для поширення впливу в Україні є російська мова.

Він також відзначив, що наразі складно відповісти, наскільки сильний прямий вплив Кремль має в Україні. «Сумніваюся, що сильний, тому що населення, уряд і громадянське суспільство — всі об’єдналися на цьому фронті. Низка проектів в країні, українські ЗМІ і українські політики дуже добре усвідомили загрозу Росії. В деяких випадках вони надмірно наголошують на цьому, але наголошують», — говорить Барта.

Українське суспільство настільки проінформоване, настільки усвідомлене щодо природи цієї загрози, що здатність Росії впливати на Україну зараз набагато нижча, відзначив він.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністерство оборони закликало громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях.

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]