Росія залишає всю бойову техніку 41-ї армії біля кордонів України

|
Версия для печатиВерсия для печати

Загроза вторгнення російських регулярних військ в Україну зберігається, оскільки техніка 41-ї армії ЗС РФ залишається на полігоні під Воронежем, як і залишаються війська, що постійно базуються біля кордону України і в окупованому Криму.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в матеріалі групи незалежних блогерів-розслідувачів Conflict Intelligence Team.

CIT нагадує, що раніше російські інформагентства поширили наказ міністра оборони РФ Сергія Шойгу про завершення раптової перевірки російських військ. "Зокрема, міністр наказав до 1 травня повернути на місця постійної дислокації особовий склад 58-ї армії (базується на Північному Кавказі), 41-ї армії Центрального військового округу (про її перекидання раніше офіційно не повідомлялося, але її виявили ми та інші дослідники), а також 7-ї, 98-ї і 76-ї десантних дивізій (перекидання останньої до Криму ми також неодноразово висвітлювали)", - наголошується в матеріалі. 

Разом з тим, розслідувачі вказують на те, що "на повернення до місць постійної дислокації відведено менш як 10 днів, хоча перекидання у Крим і до кордонів України зайняло майже місяць (а 7-а дивізія, як ми вважаємо, була передислокована ще в березні)".

"Це може частково пояснюватися тим, що, за словами Шойгу, техніка 41-ї армії залишиться на полігоні "Погоново" (йдеться про табір під Воронежем, про який ми повідомляли в нашому розслідуванні). Техніка перебуватиме там як мінімум до вересня, коли 41-а армія має взяти участь у стратегічних навчаннях "Захід-2011", - йдеться в матеріалі.

CIT зазначає, що при потребі перекинути особовий склад 41-ї армії назад під Воронеж "можна протягом лічених днів". 

"У поєднанні з частинами, які постійно базуються біля кордону України і в Криму, це означає, що певна загроза введення російських регулярних військ на Донбас або підконтрольну територію України зберігається, хоча останнє потребуватиме нового перекидання військ", - вважають розслідувачі.

Вони акцентують на тому факті, що в травні 2014 року також заявлялося про відведення військ від українського кордону, "однак тоді відведені були не всі сили, і в липні вони вели обстріл українських військ через кордон, а в серпні отримали підкріплення і увійшли на Донбас у складі декількох батальйонно-тактичних груп".

Як повідомляв Укрінформ, раніше повідомлялося, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу доручив Генеральному штабу РФ і командувачам військ повернути до місць постійної дислокації війська, перекинуті останнім часом до кордонів України.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

11:04
Законопроект про мобілізацію нарешті направили на підпис президенту
10:04
Скеровано до суду справу нардепа "Батьківщини" Ніколаєнка, який збив на смерть 18-річну дівчину на Житомирщині
09:34
Типовий український прокурор Олександр Гуцуляк стрімко багатіє під час війни, мешкає в котеджі за 18 мільйонів і їздить на авто преміум-класу – Bihus.Info
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 16 квітня
21:22
Шайка "непридатних до військової служби" виродків з України веде розкішне життя за кордоном, їм допомогли ВЛК, ТЦК і ГУР Буданова (ВIДЕО)
20:55
Єврокомісія погодила виділення Україні €50 млрд на реформи
20:00
У вівторок в Карпатах сніг, на півдні - до +28°С, хмарно з проясненнями
19:12
Віталій Шилан: "Таємний план Б" від Германа Галущенко
18:07
Богдан Буткевич: Таких як Ганна Маляр там чимало
17:05
Вкрадена росією: сьогодні Українська Церква вшановує Вишгородську ікону Богородиці

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]