"Роснефть" попросила у Путина более 50 млрд долларов, предназначенных российским пенсионерам

|
Версия для печатиВерсия для печати

Российская нефтяная госкомпания «Роснефть» подала заявку на получение свыше 2 трлн рублей (около 50 млрд долларов) государственной помощи из средств Фонда национального благосостояния, предназначенного для страховки дефицитной пенсионной системы.

Об этом заявил министр финансов РФ Антон Силуанов, сообщает ZN.ua.

На вопрос о сумме заявки Силуанов сказал журналистам, что она составляет 2,5 трлн рублей, но потом оговорился, что точно не помнит и, возможно, сумма меньше — примерно 2,2 трлн.

Таким образом крупнейшая российская нефтяная компания, которую возглавляет давний соратник Владимира Путина Игорь Сечин, обосновала потребность в государственной помощи в связи с санкциями Запада.

Ранее министр энергетики РФ Александр Новак сообщил, что Минэнерго РФ одобрило заявки «Роснефти» и «НОВАТЭКа» на получение средств из ФНБ. По его словам, заявки одобрены и направлены на согласование в Минэкономразвития.


В тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]