Российские неонацисты принимают активное участвие в террактах против Украины

|
Версия для печатиВерсия для печати

В рядах  террористов на Донбассе, зачастую, кроме просто оболваненных наивных людей, воюет собранный по всей России неонацистский сброд.

Яркий тому примернекий Антон Раевский, неонацист из Петербурга, организовывавший антиукраинские провокации в Одессе.

Несмотря на наличие весомых доказательств его преступной деятельности, был в апреле не арестован, а депортирован из Украины добрыми местными властями. Жеста благородного не оценил и через некоторое время, нелегально перейдя границу, стал уже с оружием в руках бесчинствовать в Донецкой области, попутно хвастаясь своими «подвигами» в соцсетях. Экспорт фашизма из России налицо.

«Аргумент»


В тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]