Россия спонсор терроризма: ОБСЕ заметили российские станции РЭБ Р-330Ж вблизи Донецка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Специальная мониторинговая миссия ОБСЕ зафиксировала наличие в Донбассе российских станций радиоэлектронной борьбы Р-330Ж «Житель».

Об этом говорится в сообщении СММ ОБСЕ опубликованному вчера Twitter организации.

«Препятствование нашей работе должно быть прекращено», — говорится в сообщении. Отмечается, что две такие станции находятся на подконтрольной боевикам территории, в 15 км от Донецка в Андреевке, что на Мариупольском участке фронта.

Автоматизированная станция помех «Житель» (Россия) обеспечивает автоматизированное обнаружение, пеленгование и анализ сигналов радиоизлучения; устанавливает радиопомехи абонентским терминалам систем спутниковой связи, навигационной аппаратуре потребителей спутниковой навигационной системы NAVSTAR (GPS) и базовым станциям сотовой связи GSM-900/1800.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]