Розслідування корупції в українському футболі - Рада створила ТСК

|
Версия для печатиВерсия для печати

Рада ухвалила постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування порушення законодавства президентом УАФ Андрієм Павелком (на фото) при реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" у 2017-2018 роках.

Постанову підтримали 260 народних депутатів.

"Ні для кого з вас не є таємницею, що українськими засобами масової інформації були порушені питання можливої корупції у Федерації футболу України, чи її оновлений версії - Українській асоціації футболу. Також не є таємницею те, що матеріали, оприлюднені в цих журналістських розслідуваннях, лягли в основу цілої низки кримінальних проваджень, розпочатих ще у 2018 році різними правоохоронними структурами нашої країни, починаючи від НАБУ і закінчуючи Генеральною прокуратурою України. Однак дотепер залишається таємницею, чому розслідування так і не було завершено та чому жодної винної особи не було притягнуто до кримінальної відповідальності, або ж, в іншому випадку, виправдано дії керівництва однієї з наймасовішого і точно що найпопулярнішого спортивного об'єднання України", - сказав член фракції "Слуга народу" Анатолій Костюх, представляючи проєкт постанови.

Депутат додав, що саме ці питання були нещодавно адресовані народним депутатам.

У зв'язку з цим, за словами Костюха, було ухвалено рішення щодо необхідності створення відповідної ТСК.

"На нашу думку, діяльність такої ТСК сприятиме здійсненню розслідування ймовірних фактів корупції в українському футболі та допоможе зняти будь-які сумніви щодо нівелювання об'єктивності під час його проведення, що можуть виникнути в суспільства, зважаючи на високий соціальний статус і впливовість пана Андрія Павелка", - заявив Костюх.

Голова Комітету ВР з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради Сергій Кальченко оголосив народних депутатів, запропонованих до складу цієї ТСК.

“Враховуючи побажання деяких фракцій деяких політичних партій, цим проєктом постанови пропонується обрати головою тимчасової слідчої комісії Анатолія Костюха (“Слуга народу”), заступником голови - Григорія Мамку (“Опозиційна платформа - За життя”). Обрати також до складу ТСК таких депутатів: Василя Мокана, Геннадія Касая, Володимира Захарченка, Андрія Бобрика, Богдана Кицака, Ігоря Кривошеєва (всі зі “Слуги народу”), Юрія Загороднього (ОПЗЖ) і Михайла Цимбалюка (“Батьківщина”)”, - зазначив він.

Як повідомлялося, Андрій Павелко з березня 2015 року є президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України).

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]