«Русскім міром» намагаються асимілювати українців за кордоном – президент СКУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Президент Світового конгресу українців Павло Ґрод заявив, що в Російській Федерації нині здійснюється етнічний геноцид проти українців методом зомбування та ізоляції.

Про це він сказав у інтерв’ю Радіо Свобода.

У контексті того, що українці Росії були змушені припинити членство в СКУ через загрозу кримінальної відповідальності за зв’язки з так званими «небажаними організаціями», Грод наголосив: "Це як геноцид етнічний проти українців. Сильна асиміляція і зазомбування. І вони бачать, що зв’язок з світовим українством їх підсилює бути більш патріотичними. І вони це хочуть зупинити. І це є дуже серйозне питання для нас".

За його словами, російська розвідка активно працює, щоб протидіями світовому українству.

"Не тільки Україні, а й світовому українству. Ми програли всі судові позови, які ми мали в Росії. Я думаю, що це нікого не дивує. І тепер наступний крок: ми будемо в Євросуді з прав людини це питання виносити. І це спосіб, як ми можемо привернути увагу до ситуації українців у Росії, і що Росія займається серйозними, грубими порушеннями прав людини в Росії, в Криму і на Донбасі", - заявив президент СКУ.

Він зазначив, що Кремль намагається «русским миром» асимілювати навіть українців за кордоном.

"Ми всі читали статтю Путіна, що ми – «один народ». І вони тим «русским миром» стараються асимілювати і окупувати навіть українців за кордоном. Шалені гроші вкладають спеціально в Європі. Ми бачимо, як в Італії, як в Німеччині, Франції, Португалії, Греції займаються цим «русским миром». То ми протидіємо тому з нашою стратегією «український світ». Важливо, щоб, коли українці виїжджають з України, чулися вдома, щоб не асимілювалися. І це є шкільна політика, щоб ми мали розвинуті українські школи. Бо знову «русский мир» творить, і вони фінансують школи за кордоном, щоб приходили та вчили одну російську мову", - наголосив він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]