Самой безопасной авиакомпанией мира названа All Nippon Airways, самой опасной - EgyptAir

|
Версия для печатиВерсия для печати

Авиакомпания Finnair - самая безопасная авиакомпания Европы и вторая по безопасности в мире. Самой безопасной в мире оказалась японская компания All Nippon Airways.

А 2011 год стал самым безопасным годом в истории воздушного движения за последние 30 лет.К таким выводам пришли исследователи немецкого бюро Jet Airliner Crash Data Evaluation. Об этом сообщает Корреспондент.

Помимо финской Finnair, последняя авария самолета которой произошла в 1963 году, существует ряд молодых авиакомпаний, самолеты которых ни разу не попадали в аварии. Но самой безопасной названа именно Finnair, основанная в 1923 году.

Самой опасной авиакомпанией оказалась египетская EgyptAir. Аварии самолетов египетской компаний после 1981 года унесли жизни почти 300 человек.


Материалы на тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]