Самой успешной фирмой в Украине в 2011 году оказался «Танталит», работающий в «Межигорье»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Самой процветающей фирмой Украины в 2011 году выглядит ООО «Танталит», которое ведет бизнес на территории резиденции «Межигорье» Виктора Януковича.

Об этом сообщают «Наші гроші» со ссылкой на издание «Forbes-Украина».

Согласно финансовой отчетности фирмы, выручка «Танталита» в 2011 году подскочила на 19 000% — с млн грн. до 1,7 млрд грн.

Единственный известный проект «Танталита» — центр здоровья и отдыха «Green side» площадью 1 млн кв м, расположенный на территории президентской резиденции.

Реальным хозяином «Танталита» себя называет бизнесмен из Казахстана Сергей Цымбалов. На вопрос каким образом его фирме удалось так выстрелить в прошлом году от ответил уклончиво: «У каждого есть свои маленькие бизнес-секреты».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]