Сегодня в Украине День памяти жертв политических репрессий

|
Версия для печатиВерсия для печати
Сегодня в Украине День памяти жертв политических репрессий.
 

Сегодня украинцы поминают миллионы погибших и пострадавших в годы октябрьского переворота 1917 года, Гражданской войны 1920-х, политических репрессий и этнических "чисток" 1930-1940-х, Большого террора, Второй мировой, послевоенных репрессий советской власти в СССР. А также погибших, замученных, арестованных по сфабрикованным делам российскими оккупантами в аннексированном Крыму и захваченной части Донбасса.

Вечная память!..

Проклятье убийцам.

(На фото: львовяне ищут среди расстрелянных НКВД своих родных во дворе тюрьмы № 1. Львов, 3 июля 1941 г. Архив ЦИОД)

«Аргумент»

В тему


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]