Сейм Польши принял взвешенную резолюцию к 70-й годовщине Волынской трагедии

|
Версия для печатиВерсия для печати

Сейм не согласился назвать волынские преступления геноцидом и не стал устанавливать День памяти жертв волынского преступления.

Как сообщает Польское радио, в резолюции польского Сейма по поводу 70-той годовщины Волынской трагедии принято определение «этническая чистка с признаками геноцида».

Депутаты Сейма отклонили поправку, в которой преступление названо "геноцидом", а также поправку в деле установления 11-го июля Днем памяти жертв волынского преступления - мученичества кресовьян.

За принятие резолюции голосовали 263 депутата, против - 33, воздержались от голосования - 146. Перед голосованием в низшей палате парламента минутой молчания почтили память жертв Волынской трагедии 1943-44 годов.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]