Секретар РНБО визнав, що в Україні працює мережа магазинів з країни-окупанта

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олексій Данілов Російська мережа супермаркетів Mere, де працюють і особи, які приїхали в Україну з РФ, у нашій державі не працюватиме.

Про це він повідомив на брифінгу 17 вересня. Журналіст запитав у секретаря РНБО про роботу магазинів Mere, які належать власникам російської мережі супермаркетів «Світлофор», у Білій Церкві (на фото) та Павлограді.

«Я вам можу назвати ще два місця (окрім Білої Церкви й Павлограда — ред.), там, де сьогодні є ця мережа. Будьте впевнені: ця мережа у нашій країні працювати не буде», — переконує Данілов.

Він каже, що вже звертався до мера Миколаєва, щоб той розумів, що відбувається. Данілов зазначив, що вважає ситуацію з цією мережею магазинів ганебною, зазначає hromadske.

«Я хотів би відправити його у Красноярськ (бізнесмени звідти володіють мережею магазинів Mere — ред.), щоб він спробував там відкрити мережу українських магазинів і спробував там попрацювати», — додав секретар РНБО.

Відповідаючи на запитання щодо висновків і планів РНБО, Данілов сказав, що українці «побачать найближчим часом все це на власні очі».

«Ми розуміємо, як будемо на це реагувати, розуміємо, що будемо у цьому випадку робити. Ба більше, я можу сказати, що певна кількість співробітників цієї мережі приїхала з РФ, якимось дивним чином вони тут отримують можливість працювати», — додав секретар РНБО.

За кілька днів до цього Данілов заявив, що російської мережі супермаркетів Mere в Україні немає. За його словами, інформація про нібито старт роботи мережі в Україні — це один із фейків, «одна зі складових гібридної війни, яка відбувається кожного дня, і вона набирає оберти, коли РФ починає закидати якісь речі»

У серпні про початок роботи перших магазинів Mere повідомили у LIGA.net. Профільне видання Retailers.ua зазначило, що в Нікополі магазин уже відкритий, а у Павлограді в ТЦ «Гулівер» з’явилася вивіска Mere й там «чекають на відкриття».

Як повідомив у коментарі LIGA колишній директор із розвитку Mere в Україні Артем Хоменко, який знайомий з планами російської мережі, компанія має намір запустити 40 супермаркетів в Україні до кінця року.

Про плани російської мережі супермаркетів вийти на український ринок ЗМІ повідомляли раніше. Власне, і сама мережа на своїх сторінках у соціальних мережах цього не приховувала, шукаючи приміщення та постачальників.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]